05 Eylül 2013

TTNET Tivibu ve İnternetimi Bağlamaya Gelmediler

22 Ağustos günü Ttnet bayisine Ttnet müşterisi olmak üzere kayıt yaptırdım. İlk başlarda internetimin bir kaç gün içerisinde bağlanacağını söylediler ancak bugün 4 Eylül ve ben defalarca bayi ve müşteri hizmetlerini arama rağmen hala bağlanmadı.

Günlerdir mağdur durumdayım hiçbir şekilde ilgilenilmiyor. Müşteri hizmetleri ilk başta en geç 7 gün içerisinde bağlanacağını söylemişti ama hala hiçbir gelişme olmadı. Daha ilk zamandan Ttnet hakkında çok fazla olumsuz düşünce edindim. Kesinlikle kimsenin umurunda değil.

Rıza 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Rıza 05 Eylül 2013

    Çağrı sisteminizi zaten defalarca aradım ancak hiçbir çözüm bulunmadı. Mağduriyetim en kisa zamanda giderilirse memnun olurum

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön