28 Ocak 2014

TTNET Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

Öncelikle altyapısını oluşturamadığınız bir hizmeti neden vermeye çalışıyorsunuz. Affedersiniz ama bir saflık edip Paket kapsamında İnternet - ev telefonu - Tivibu paketini almış bulundum ama keşke hakkınızdaki şikayetleri dikkate alarak bu işe girseymişim dedim.

Zar zor interneti bağlatmayı başardım ama Tivibu kurulumu konusunda defalarca randevu almama rağmen bir Allah'ın kulu teşrif etmeyip yapmış olduğum kurulum başvurumu haberim olmadan iptal ettiğimi söylediler.

Müşteri hizmetlerindeki kişilerin zaten konu umurunda değil, TTNET' e sözümdür çevremdeki tüm insanlara sizin yetersizliğinizi anlatmak olacak.Üyeliğimi akşam iptal ediyorum.

Nazif 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nazif30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine ADSL hattınız ile ilgili yapılan kontroller ve TTNET A.Ş. tarafından alınan karar bilgisi aşağıda yer almaktadır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. 30.01.2014 tarihinde tarafınızdan iletilen şikâyetiniz ile ilgili olarak yapılan kontrollerde, talebiniz doğrultusunda ADSL hattı bilgileriniz incelediği ve faturanızda problem olmadığı görülmüştür. 29.01.2014 tarihinde saat 10:32 ‘de *********** gsm numaranıza bilgi verildiği görülmüştür. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. TTNET !!!!!!! Bana telefonda hiçbir bilgi vermediler, yahu birbirinizden haberinizde yok yazılar olsun!!! Dedim yeni bir randevumu vereceksiniz diye hayır bu konu ile ilgili size gün içerisinde bilgilendirme yapılacak dediler. Ya 2 dakika bunları yazmak yada şikayete cevap vermek için uğraşıyorsunuz, bu 2 dakikayı sorunu çözmek için kullansanıza !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön