06 Ocak 2014

TTNET Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

2013 yılının 9.ayında Tivibuev-telefon ve belirttikleri hızda İnternet abonesi oldum. Evimin bulunduğu bölgenin bunu desteklediğini söylediler. Ancak daha sonra bu hızın sağlanamadığını söyleyip çok yavaş bir hızda İnternet bağladılar. Bu hız ise insanı deli etmekte.

Tivibu-ev paketini bağlamaya 3 ay sonra geldiler ve onun da çalışmadığını söylediler,tekrar geleceklerini söylediler.Ama ne gelen var ne giden.Defalarca müşteri hizmetlerini aradım,ilimizdeki Türk Telekom'u aradım.

Ancak bir sonuç alamadım.Ücretin düşülmesini istedim.Zaten biz Tivibu-evi hediye veriyoruz deyip olayı çözümsüz bıraktılar. Halen evimde Tivibu Ev yok ve çok yavaş bir İnternet var.Ve çözüm üreten bir muhatap bulamıyorum.

M.hanifi 155 Okunma

Cevaplar

 • M.hanifi14 Ocak 2014

  9.Aydan beri inceleme yapılmakta.Kontroller devam etmekte.Bu zaman zarfında normalde bir uçak yapılırdı.Ancak faturalarımız normal plarak devam etmekte.Siz bu gidişle bu anlaşma dönemini bu şekilde kapatmak için uğraşıyorsunuz

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • M.hanifi10 Ocak 2014

  Şİkayetim ile ilgili herhangi bir gelişme yok.Böyle kurumsal bir firmanın şikayet konusunda herhangi bir çözüm üretememesi beni oldukça şaşırttı.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön