09 Aralık 2013

TTNET Tivibu Kurulumu İçin Verilen Randevuya Uymadı!

Tivibu vermiş olduğu saatte uymadı, pazar 13:00 diye bana randevu verdi ama saat pazar 16:00 oldu bu saate kadar beklemek zorunda kaldım. Arayan soran yok ve ben TTNET'in 6 yıllık müşterisiyim. Anladığım kadarıyla müşteri memnuniyeti yok denecek kadar azalmaya başladı. Eski müşterilerine önemsemeyen bir firma olma yolunda ilerliyor, yakında her şeyimi iptal edeceğim.

Orhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Orhan09 Aralık 2013

    Yazık başka bir şey demiyorum bu saat ölmüş hala arayan soran yok daha ttnetin vermiş olduğu hiçbir hizmeti almam buda millete örnek olsun

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön