16 Eylül 2013

TTNET Tivibu Hizmetinden Yararlanamıyorum!

Bir kaç ay önce TTNET 3'ü bir arada kampanyası kapsamında aboneliğimi değiştirdi. Keşke değiştirmeseydim. zira 2 günüdür Tivibu hizmetinden yararlanmıyorum. Teknik Bir hata ikazı veriyor 4440375 no'lu servis sağlayıcısını bir kaç kez aramama rağmen tarafıma henüz dönüş gerçekleşmedi.

Servis hizmetleri eskiye göre çok kalitesizleşmiş, 20 Mbps hızında sınırsız internette de çok sık kesilmeler yaşanmaktadır.

Yanı sıra Kazanmakmak'tan kazandığım puanlarla hediye istemiş olmama rağmen aradan 1 aydan fazla süre geçmiş olmasına rağmen hediyen tarafıma gönderilmediği gibi tarafıma bir dönüşte yapılmadı.

Sedat 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön