29 Nisan 2013

Ttnet Tivibu Hizmeti Hakkım Olduğu Halde Alamıyorum!

Ttnet'ten 3'lü Avantaj kampanyasını satın aldım. Bu kampanya kapsamında Tivibu Ev Hizmeti ücretsiz olarak 12 ay boyunca verilmekte. Ancak Türk Telekom bulunduğum bölgeyi fiberoptik altyapısı olmasına karşın küçük sanayi olarak adlandırılmış ve hakkım olan hizmeti veremeyeceğini açıklıyor.

Bulunduğum bölge yerleşim açısından yoğun bir yapıya sahip. Toplu konutların bulunduğu ve altyapının son teknoloji olarak mevcut olduğu bir bölge. Hakkım olanı kullanmak istiyorum. Bu paketi Tivibu Ev hizmetini istediğim için özellikle satın almıştım. Müşteri olarak mağdurum. İlgili şikayetimi hem Telekom hem de BİMER'e ilettim. Hakkımı hemen istiyorum.

Mehmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Mayıs 2013

    Gönderilen mail 'ulaşamadık' maili idi. Aynı telefonum güncel durumda. Bana ulaşabilirsiniz. Sorun henüz çözülmedi. BİMER şikayetimi BTK'ya yönlendirdi. Mağduriyetim için artık BTK takipçi olacak.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön