06 Mayıs 2014

TTNET Tivibu Fiyaskosu.

2012 yılının eylül ayında evimde uydu anteni kablo fazlalığı ve uydu kanalları içinde çocuk kanalı az olduğundan İnternet ile birlikte Tivibu aldım,aldığım günden beri Tivibu'dan şikayetçiyim,kumandayı kullanmak çok zor 90 yılların başında olduğu gibi kumandanın illa gözü görmesi gerek,arayüz çok yetersiz,kanal geçişleri çok yavaş,telefon görüşmesi yapıldığı zaman görüntü donuyor,tekrar izle özelliğinde donma oluyor,bu nedenle ıptv modemini değiştirin dedim, cihaz değiştiremeyeceklerini söylediler,iptal edin dedim modemi de iade etmemi istediler,TTNET'i kapatayım dedim,ceza ödeyeceğimi söylediler,bu TTNET firması hiç düşünmüyor ben hizmeti yerine getiriyor muyum diye?

Mustafa 127 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa07 Mayıs 2014

  tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır,...

 • Mustafa07 Mayıs 2014

  Çözüm yok, taahhütnameleri ile reklam broşürleri birbirini tutmuyor, taahhütnameyi okumadan imzalamayın, hatta yanınızda tüketici kanunu ile borçlar kanunu mutlaka bulunsun,..

 • Mustafa07 Mayıs 2014

  Herhangi bir çözüm olmadı, ttnet kendisi taahhüdünü yerine getirmiyor, ayıplı hizmet sunuyor, cayma bedelini ben ödememi istiyorlar, 2012 yılı eylül ayında 24 aylık taahhüt imzaladık, tarafıma he zaman olduğu gibi bütün tanıtımlarını reklam broşürleri üzerinden yaptılar, broşürde il 2 ay ücretsiz, sonraki 10 ay 39,00 TL, sonraki 12 aylık dönem 59,00 TL yazıyordu ve ben bu şekilde taahhüt verdim, şuan 67,00 TL internet faturası ödüyorum, savunmaları şu saygıdeğer şirketin biz oraya 2012 yılındaki indirimsiz fiyatı yazdık, taahhüt evraklarında güncel fiyat uygulanır yazıyormuş, peki neden bana 24 ay taahhüt yapıyorlar, 12 ay taahhüt yapmıyorlar, bugün bir kampanya broşürlerini inceledim, bana sundukları aynı hizmeti 24 ay sabit fiyat garantisi ile 49,00 TL 'ye pazarlıyorlar, düpedüz kandırılıyoruz, şikayetim okuyan kişiler kesinlikle ttneti tercih etmesinler ve hangi servis sağlayıcı olursa olsun, taahhüt vermesinler,...

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön