22 Nisan 2013

Ttnet Tivibu Ev Tekrar İzle ve Seç İzle Çalışmıyor!

Abone olalı 1 aydan fazla oldu. Defalarca aramama rağmen çözüm getirilmedi. İlk günden beri seç-izle ve tekrar izle çalışmıyor. Her aramamda alıcı ve modeme reset attırıp çözüm bulunamayınca arıza kaydı alınıyor. Son defaya ait Arıza Kayıt No ve Tarihi: 1245894** 05.04.2013

Bugün itibariyle halen çalışma devam ediyormuş, nasıl bir çalışma ise standart olarak verilmesi gereken bir hizmeti açmaya çalıştığımda bu hizmetin paketimin kapsamında olmadığı hatasını alıyorum.

Ayrıca ilk ay tüm kanalların açık olacağı belirtilmişti bu da gerçekleşmedi. Hd kanal aktivasyonu istedim ilk ayki kanallar iptal olur denmişti ama zaten açık değildi.

Tivibu Ev almamın tek amacı Seç-izle ve tekrar izle özelliği idi

Veysel 3.607 Okunma

Cevaplar

 • Veysel 01 Mayıs 2013

  5 Nisan'da alınan arıza kaydımı bugün TTNET'in online işlemler kısmından kontrol ettim ve 25 gün sonra gördüğüm şey: Arıza giderildi! Ama gelin görün ki halen sorun devam ediyor ve hiç kimse beni ne aradı ne bilgilendirdi. Resmen dolandırılıyorum. Bedelini ödediğim bir hizmetin karşılığını alamıyorum. Apaçık dolandırıcılık yapılıyor ve buna karşı elimizden gelen hiçbirşey yok. Müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Arıza kaydı oluşturuyorum dümeni altında hiçbirşey yapılmamasından, doğru düzgün bir muhattap bulunmayıp da sorunumun çözülmemesinden usandım artık.

 • Veysel 27 Nisan 2013

  Problem halen devam ediyor. Kimse irtibata geçmedi ve Mail adresime yapılan "sözde bilgilendirme" şu şekildedir: Değerli Müşterimiz, Gönderdiğiniz e-postanız tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili ekiplere aktarılmıştır. Sorununuzun giderilmesi işlemleriyle ilgili yardımınıza ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir. Yani sorunun çözümü için somut hiç bir adım atılmamış olmasına rağmen, burada sanki çözüm bulundu imajı verilmek istenerek bana bilgilendirilme yapıldığı yazılmış. Sanki önceden kayıtlı bir telesekreterle muhattabım sürekli aynı cümlelerle karşılık alıyorum. Ttnet, açıkça reklamını yaptığı bir hizmeti ve normal uydudan tek farklılığı olan bir hizmeti, bana vermesi gerekli olan bir hizmeti sağlamayarak sahtekarlık yapmış olmuyor mu? Çok basit bir kullanıcı tanımlama işlemi için 1 aydan fazla zamandır bekletiliyorum. Belki de tivibu kutusu problemli ama kimse zahmet edip geri dönüş yapmıyor. Şikayetçiyim ve gerekirse tüketici hakem heyetinde hakkımı arayacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön