16 Mayıs 2013

Ttnet Tivibu Aboneliği Henüz Sisteme Girilmemiş!

Ankara TOKİ Yapracık'ta ikamet etmekteyim. Yaklaşık 2 ay önce Ttnet'in kampanyasına üye oldum. İnternet + TİVİBU. İnternetim geleli 2 ay oldu 2. faturası bugün geldi ancak TİVİBU hâla ortada yok. Arayan da yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda abonelik işlemini yaptırdığınız Ttnet Müdürlüğü sisteme TİVİBU girişini yapmamıştır diyor. Ttnet Bahçelievler Müdürlüğünü arıyorum telefonlara kimse bakmıyor. Böyle lakaytlık görmedim. İnsanları mağdur etmeye ne hakkınız var. 2 aydır nasıl olur da sisteme girilmez bu TİVİBU aboneliği?

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön