01 Mayıs 2013

Ttnet Tilgin Modem Yan Odada Çekmiyor!

Dün Ttnet den fiber İnternet bağlantısı yaptılar ve Tilgin marka modem verdiler. Modem kablosuz olarak yan odadan çekmiyor. Ttnet müşteri temsilcisini aradım bana Tilgin şirketi ile bağlantı kurmamı ve ben sormadan telefon numaralarını da bilinmeyen numaralardan alabileceğimi söylediler.

Ben modemi Türk Telekom dan aldığımı ve onların muhatap olduğunu söyledim. Fakat birşey yapamayacaklarını söylediler. Bunun kabul edilemeyeceğini söylediğim zaman bana modemi bağlayan Küçükyalı Türk Telekom'a gidip onlardan modemi değiştirmemi istediler. Yani başlarından savmak için ve problemi çözmemek için herşeyi yaptılar. Hala modem ile problem yaşıyorum ve hiçbir çözüm üretemediler.

Bahadir 549 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir 02 Mayıs 2013

    Bu standard cevaplar ve çözümden taamamen uzak. Sadece çözüm için kayıt alındığına dair telefon aldım. Hala problemim devam ediyor. Ttnet çözüm üretmek yerine standard cevaplar yazıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön