TTNET Teslim Edilen Modem ve Tivibu Cihazının Alındığına Dair Belge Verilmemesi!

Seckin Y. |

Osmaniye'den 2013 yılında aldığım internet modemi ve Tivibu cihazını Hatay Telekom'a 21.08.2014 tarihinde tayinim sebebiyle S*** G. isimli görevliye teslim ettim. Burada bana hattıma dondurma işlemi yapıldığı bunun normal bir prosedür olduğu söyledi. 6 ay sonra modem ve Tivibu cihazını teslim ettiğim için otomatikman hattın kapatılacağını söyledi.

Bende bu sözlere güvendim fakat 6 ay sonra telefonuma Telekom'dan gelen mesajla hattımın yeniden aktif hale getirileceğini öğrendim. Durumu aydınlatmak için şu an bulunduğum Kızılcahamam/Ankara Telekom müdürlüğüne gittim. Burada sistemde modemi ve Tivibu cihazını teslim etmediğimin gözüktüğü söylendi. Mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Modem Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seckin Y.
  08 Temmuz
  17:48

  6 aydır kafamı meşgul eden bir durumdan kurtuldum.

 • 08 Temmuz
  16:14

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 30 Haziran
  12:48

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.