02 Aralık 2013

TTNET Teşekkür Etme Şikayetlerimle İlgilen!

TTNET'e 2134209 no'lu şikayeti yaptım copy-paste yapıp teşekkür etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz ilgilenme yok. İlle arada torpil mi olsun o zaman mı bağlayacaksınız uğraştırmadan? 4 metre kablo çekmek çok mu zor? Şimdi sorunu size bildirdiğim için teşekkür edin. İlgileneceğiniz söyleyin...

Hasan 47 Okunma

Cevaplar

  • Hasan06 Aralık 2013

    geri bildirim yapıldı fakat hala iş yok bir iki haftaya olacaak denildi

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön