10 Aralık 2013

TTNET Temsilcisi Üyelik Yenilemede Yanlış Yönlendirme Yaptı!

02-12-2013 tarihinde biten sözleşmem TTNET personeli tarafından aranarak yenilenmiştir. Ben yenileme esnasında kendisine Akıllı Avim paketine geçmek istediğim yönünde bir talep iletmeme rağmen bana internetinizi yenileyelim siz sonra Tivibu'yu ekletirsiniz yönünde açıklama yapılmış fakat Tivibu'yu aradığımda bana zaten dahil olduğunuz bir kampanyanız bulunmakta Akıllı Evim paketine geçemezsiniz yönünde bir cevap verildi.

Konuyla ilgili şikayet açmış olmama rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. 13-12-2013 tarihine kadar bekleyeceğim ve mağduriyetimin giderilmesi ile ilgili bir dönüş olmazsa aboneliğimi sonlandıracağım.

Ahmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet11 Aralık 2013

    Firma benim sorunumu çözmek için aramamis. Onlar para kazanmak istemiyorlarsa yapacak bişey yok anlaşılan.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön