TTNET Temmuz Bitecek Daha AKK Sıfırlanmadı 3 Mbps Hız İle Devam Ediyorum!

Süleyman Ş. |

3 ay önce falan arayıp 16 mbps'e geçirelim dediler iyi dedik tamam ama bu sorunlar olacaksa siz bu işi bırakın. Temmuz 9 oldu hala AKK sıfırlanacak da hızım 16 mbps'ye geri çıkacak! Daha önce de bir kere oldu her seferinde böyle şikayet mi etmemiz lazım yani utanmaz insanlar! 2 gün kadar önce müşteri hizmetlerini aradım oyaladı oyaladı onu yapıyorum bunu yapıyorum diye düzelmiş olması lazım dedi bende düzelmiştir herhalde dedim kapattım ama geldim bir ölçtüm ki hız hala 3 mbps! Şimdi birde düzeltseniz bile bu 3 mbps ile yaptığım indirmeleri de AKK'ye işlersiniz sizden ancak bu beklenir!

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  15:51

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Temmuz
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.