09 Temmuz 2015

TTNET Temmuz Bitecek Daha AKK Sıfırlanmadı 3 Mbps Hız İle Devam Ediyorum!

3 ay önce falan arayıp 16 mbps'e geçirelim dediler iyi dedik tamam ama bu sorunlar olacaksa siz bu işi bırakın. Temmuz 9 oldu hala AKK sıfırlanacak da hızım 16 mbps'ye geri çıkacak! Daha önce de bir kere oldu her seferinde böyle şikayet mi etmemiz lazım yani utanmaz insanlar! 2 gün kadar önce müşteri hizmetlerini aradım oyaladı oyaladı onu yapıyorum bunu yapıyorum diye düzelmiş olması lazım dedi bende düzelmiştir herhalde dedim kapattım ama geldim bir ölçtüm ki hız hala 3 mbps! Şimdi birde düzeltseniz bile bu 3 mbps ile yaptığım indirmeleri de AKK'ye işlersiniz sizden ancak bu beklenir!

Süleyman 319 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön