TTNET Telekomünikasyon Devi, Teknoloji Özürlüsü Bir Dev!

Ahmet G. |

Yaklaşık 4 saattir modem kurulumu ile ilgili zaman kaybettim. Bu şikayeti yazarak 10 dakika daha kaybederim ama bu sorumsuzluğu herkesin duymasını isterim.

ADSL pişmanlıktır konulu yazıma ADSL destek ekibinde ki yorgun, bitkin akşam olsa da gitsek, bu arayı nasıl yapsakta arıza kaydı oluşturmaya yönlendirsek, bu arayanı nasıl benden başka birime sallarım da kurtulurum psikolojisi ile mesai sonunu bekleyen aldığı paranın hakkını vermek yerine kendi psikolojisinin bozulmamasını düşünen onlarca kişi ile görüştükten sonra yazmak isterim.

Konuya gelecek olursak; şifre söyleme sesli sistemleri şifreyi söylüyor fakat küçük büyük harf ile söyleyemiyor. Onu da sizin bir kahin aracılığıyla bulmanız lazım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  21 Eylül
  10:12

  Yaklaşık iki aydır sesli mesaj sisteminde küçük büyük harfi söyletmeyi inceyelen Türk telekom'a tebrikler.
  Fazla incelemeyin 10 dakikada çözecek cevher mühendisler var Türkiye'de onları bulmaya çalışın.

 • 28 Temmuz
  14:09

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Temmuz
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.