27 Temmuz 2015

TTNET Telekomünikasyon Devi, Teknoloji Özürlüsü Bir Dev!

Yaklaşık 4 saattir modem kurulumu ile ilgili zaman kaybettim. Bu şikayeti yazarak 10 dakika daha kaybederim ama bu sorumsuzluğu herkesin duymasını isterim.

ADSL pişmanlıktır konulu yazıma ADSL destek ekibinde ki yorgun, bitkin akşam olsa da gitsek, bu arayı nasıl yapsakta arıza kaydı oluşturmaya yönlendirsek, bu arayanı nasıl benden başka birime sallarım da kurtulurum psikolojisi ile mesai sonunu bekleyen aldığı paranın hakkını vermek yerine kendi psikolojisinin bozulmamasını düşünen onlarca kişi ile görüştükten sonra yazmak isterim.

Konuya gelecek olursak; şifre söyleme sesli sistemleri şifreyi söylüyor fakat küçük büyük harf ile söyleyemiyor. Onu da sizin bir kahin aracılığıyla bulmanız lazım.

Ahmet 421 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Eylül 2015

    Yaklaşık iki aydır sesli mesaj sisteminde küçük büyük harfi söyletmeyi inceyelen Türk telekom'a tebrikler. Fazla incelemeyin 10 dakikada çözecek cevher mühendisler var Türkiye'de onları bulmaya çalışın.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön