03 Mayıs 2013

Ttnet Telekom Kullanamadığım Süreyi Geri Ödemeyi Reddetti!

10. 04. 2013 tarihinde evime internet bağlattım. 19. 04. 2013 tarihinde çeşitli sebeplerden dolayı anca bağlanabildi. Bu süre zarfında hergün arıza kaydı bıraktım. Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda internetiniz bağlanır bağlanmaz bizi arayın hesaplamaları yapıp ödemeniz gereken tutardan düşeriz denildi, öylede yaptım.

Bir kaç gün sonra bana geri dönüldü, sorun bendeymiş telekom bunu ödeyemezmiş. Halbuki hergün arıza kaydı bıraktım, bunu arayan müşteri temsilcisine de söyledim. O zaman Torbalı telekoma söyleyin hata bizdendir diye yazı yazsınlar bize dedi aradım telekomu; bu konuda bizlik birşey yok yardımcı olamayacağız dediler, arada kaldım. Ne yapacağım bilmiyorum?

Engin 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön