03 Aralık 2014

TTNET Telefonlara Cevap Vermiyor.

1 yıldan fazladır bağlantı sorunu problemim defalarca aradığım halde çözüm bulmayan TTNET'ten aboneliğimi iptal edip kurtulmaya karar verdim. Fakat bir problem var sistemde hala eski adresim mevcut. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Benim eski adresi sistemde var ama aboneliğimi başka bir adreste kullanıyorum. Bu nasıl bir çalışma sistemi? Sabahtan beri Türk Telekom Ümraniye müdürlüğünü arıyorum ve kimse telefona cevap vermiyor. Geri dönüş için 4440375'i arıyorum yine arayan soran yok.

Ümraniye şubeyle ilgili forum sitelerinde yeterince şikayet var. İnternet sorunumun çözülmeme nedeni sanırım şube çalışanlarının bu rahat tavırları. Gelip 1 not bırakıp basıp gidiyorlar. Adresim güncellensin.

Sinan 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön