09 Ekim 2014

TTNET Telefonla Sunduğu Teklifi Yerine Getirmiyor.

Telefon hattımı ve internet hattımı sürem dolduğu için iptal ettirdim. 4440375 hattından G** hanımın sunduğu teklifi daha sonra kabul ettim. Bu seferde ses kayıtlarımı dinleyip haklı olduğumu söylemelerine rağmen sundukları teklifi yerine getirmediler. Sürekli olarak 4440375'den arayıp ikaz etmeme rağmen yapmadılar.

Beni de boşu boşuna TTNET Müdürlüğü Merzifon şubesine 2 kez gönderdiler. Her gün beni mesajla şikayetlerimin incelendiğini bildirdiler. Sürekli olarak yapılan teklifi kullanmak istediğimi bildirdim. Beni hep teknik terimlerle oyaladılar. En son bugünde arayıp 08, 10, 2014 tarihinde hattımın iptal olup kapandığını söylediler. Sorunuma çözüm hemde acil.

Ercan 486 Okunma

Cevaplar

  • Ercan15 Ekim 2014

    Vermiş olduğunuz cevap yetersiz ve sonuçsuz bir cevaptır.Vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini defalarca başvuruda bulunmalarımı incelemiş olsaydınız daha doğru ve düzgün ceavaplardınız.Vermiş olduğunuz yanıt çok basit ve yetersiz kes kopyala yapıştır cevaptır.Gerçeklerden tamamen uzak bu yanıtınız için sizleri kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön