02 Ağustos 2014

TTNET Telefonla Arayarak Rahatsız Ediyor.

TTNET pazarlama sistemlerini ve kampanyalarını telefon aracılığı ile yapmaya çalışmaktadırlar.

Hemen hemen her gün insanlar telefonlarla aranmakta çeşitli bilgiler verilmeye çalışılmaktadır. İnsanların başka firmalarla yaptıkları sözleşme bitim tarihlerini bir şekilde öğrenerek insanların kafalarını karıştırmak, yeni sözleşmeler yapıncaya kadar rahatsız etmek.

Ttnet son on gün içinde 212 9450*** no'lu hattından 0532 2767*** no'lu hattımı arayarak beni defalarca uyarmama rağmen rahatsız etmiştir.

İshak 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön