TTNET Telefonda Büyük Saygısızlık!

Erçin T. |

Bugün (07.07.2015) 4440375 numara üzerinden tarafıma arama geldi. Telefonu açtım ve konuşmaya başladım, tahmin ettiğim üzere bir kampanya bilgisi ileteceklerdi. Yasal hat sahibi olup olmadığımı sordular ve olmadığımı söyledim, ama karar verme kısmı bende bittiği için dinledim. Sonuç ne peki? Tabi ki daha önce tarafımıza telefon edilip, yine aynı sabırla dinleyip kabul ettiğimiz bir kampanyayı yine satmaya çalıştılar. Ve ben bunun daha önce de tarafımıza anlatılıp onay verdiğimizi söyleyince telefondaki C***** isimli arkadaşın söylediklerine ve telefonu yüzüme kapattığına inanır mısınız?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Temmuz
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.