08 Temmuz 2015

TTNET Telefonda Büyük Saygısızlık!

Bugün (07.07.2015) 4440375 numara üzerinden tarafıma arama geldi. Telefonu açtım ve konuşmaya başladım, tahmin ettiğim üzere bir kampanya bilgisi ileteceklerdi. Yasal hat sahibi olup olmadığımı sordular ve olmadığımı söyledim, ama karar verme kısmı bende bittiği için dinledim. Sonuç ne peki? Tabi ki daha önce tarafımıza telefon edilip, yine aynı sabırla dinleyip kabul ettiğimiz bir kampanyayı yine satmaya çalıştılar. Ve ben bunun daha önce de tarafımıza anlatılıp onay verdiğimizi söyleyince telefondaki C***** isimli arkadaşın söylediklerine ve telefonu yüzüme kapattığına inanır mısınız?

Erçin 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön