29 Ocak 2014

TTNET Telefon Ve İnternet Hattı Arızası!

26/01/2014 tarihinde çıkan yangında telefon ana hat kabloları hasar görmüş olup internet ve telefon hizmeti alamamaktayım. Şikayet TTNET`e bildirilmiş olup gerekli tamirat hala yapılmamıştır. TTNET Alo hizmetini kullandığımız için Türk Telekom tarafıma hizmet vermemektedir hizmet altyapısı Türk Telekom`a ait olmasına rağmen TTNET ve Türk Telekom tutarsızlık sergileyip alt yapı tamiratını yapmamaktadır ve hiç bir şekilde ücretini ödediğim hizmeti bana vermemektedir.
Sorunun en kısa sürede çözülmesini talep ediyorum.

Sait 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön