11 Şubat 2014

TTNET Telefon Taahhüdü Vermediğim Halde Taahhüt Yapmışlar.

İnternet ve telefonumu ekonomik nedenlerden dolayı kapattım. Sonra tekrar aradılar ekonomik nedenlerden kapama yapmışsınız siz 6 ay 30 TL olan abonelik yapalım dediler ama ben her şey dahil mi diye ısrarla söyledim her şey dahil dediler ama fatura 47,50 gelince müşteri hizmetlerini aradım bana 30 tl fatura gelmesi gerekir dedim.17,50 tl.Telefon ücreti alıyorlar.

İtiraz kaydı aldılar beni aradılar o görüşmede bana telefon hattı aboneliğinden bahsedilmediğini ama taahhüt verdiğim için 1 yıl abonelik devam edeceğini eğer kabul edersem 30+5 tl olarak devam edebileceğimi söylediler. Hem hata kabul ediyorlar hem de zorla 17,50 telefon ücreti alıyorlar, hangi kanunda var bu.

İbrahim 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön