19 Mart 2015

TTNET Telefon Kutusu Yüzünden İnternet Hizmeti Alamıyorum.

9 aydır ikamet ettiğim binada internet alabilmem için Türk Telekom'un Gaziosmanpaşa müdürlüğüne dilekçe verdik. Yaklaşık 4 ay oldu dilekçemize cevap verilmedi. Apartmanımız kutu için bir çok kez başvuru yapıldı ne gelen var ne giden. Eğitimle ilgileniyoruz eşim öğretmen. İnternet'e çok büyük ihtiyacımız oluyor.

Öğrencilerin notlarını sisteme girmek için İnternet Cafe'ye gidiyoruz. İnternet'ten etkin eğitim için video indirmemiz gerekiyor vs. iletişim hakkımız Türk Telekom'un yavaşlığı ve umursamazlığı yüzünden elimizden alınıyor. Biran önce apartmanımıza kutu getirilmesini istiyoruz.

Fatih 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön