07 Ocak 2015

TTNET Telefon Kutusu, Şebeke Yok Diyerek 3 Aydır Oyalanıyorum.

TTNET internet için yeni abonelik açamıyorum. Yaklaşık 3 aydır apartmanda başvuru olmasına rağmen telefon kutusunu binaya bağlamadılar. Telefon kabloları çekili, sadece kutu getirip şebeke sağlamak için 3 aydır oyalanıyor.

En son çare Telekom Müdürlüğüne devamlı olarak dilekçe yazarak sorunun hallolmasını sağlayacağım. Bu aşamaya gelmeden biran önce telefon kutusunu bağlayıp sorun halledilsin istiyorum.

Yiğit 1.498 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yiğit09 Ocak 2015

    Geri dönüş yapılmasını, sorunun çözülmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım bir an önce geri dönüş yaparsınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön