27 Şubat 2014

TTNET Telefon Kutusu Olmadığından Hizmet Veremiyor!

1887151981 no'lu yalın internet kullanıyorum. Adres değiştirdiğimiz için değişiklik talebinde bulunduk fakat yeni bina olduğu için telefonu kutusu olmadığından hizmet verilemiyor. Dilekçemizi verdik fakat bir geri dönüş olmadı. Boşuna fatura ödüyoruz bir hareket göremedik. binada 4 daire daha bunu istiyor. İşimiz internet üzerinden olduğu için sabahtan akşama kafelerde dolanıyoruz.

Gereğinin yapılmasını arz ediyoruz, büyük sıkıntı içindeyiz.

Zafer 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön