TTNET Telefon Kutusu Başvuruma Dönüş Olmadı!

Oğuzhan A. |

Binada telefon kutusu olmadığı için bir başvuru gerçekleştirdim. Yaklaşık 45 günlük bir süreçte hiçbir Türk Telekom yetkilisi geri dönmedi ve halen telefon kutusunun takılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan A.
  04 Ağustos
  13:44

  Binada telefon kutusu olmadığı için bir başvuru gerçekleştirdim. Yaklaşık iki buçuk aylık bir süreçte hiçbir Türk Telekom yetkilisi geri dönmedi ve halen telefon kutusunun takılmasını bekliyorum.

 • Oğuzhan A.
  29 Temmuz
  11:42

  Türk Telekom yetkilileri dönüş yapıpı TTNET'e yönlendireceklerini ve sorunun onlar tarafından halledileceğini söyledi. Fakat TTNET ise bizlik bir sorunun olmadığını sorunun Türk Telekom tarafından çözülebileceğini söyledi. Kısaca Türk Telekom benim sorunuma çözüm üretmedi.

 • 24 Temmuz
  15:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 24 Temmuz
  11:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.