24 Temmuz 2015

TTNET Telefon Kutusu Başvuruma Dönüş Olmadı!

Binada telefon kutusu olmadığı için bir başvuru gerçekleştirdim. Yaklaşık 45 günlük bir süreçte hiçbir Türk Telekom yetkilisi geri dönmedi ve halen telefon kutusunun takılmasını bekliyorum.

Oğuzhan A. 108 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan A.04 Ağustos 2015

  Binada telefon kutusu olmadığı için bir başvuru gerçekleştirdim. Yaklaşık iki buçuk aylık bir süreçte hiçbir Türk Telekom yetkilisi geri dönmedi ve halen telefon kutusunun takılmasını bekliyorum.

 • Oğuzhan A.29 Temmuz 2015

  Türk Telekom yetkilileri dönüş yapıpı TTNET'e yönlendireceklerini ve sorunun onlar tarafından halledileceğini söyledi. Fakat TTNET ise bizlik bir sorunun olmadığını sorunun Türk Telekom tarafından çözülebileceğini söyledi. Kısaca Türk Telekom benim sorunuma çözüm üretmedi.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön