29 Ağustos 2013

TTNET Telefon Kapalı İken Bana Kotayı Aştınız Diye Bilgilendirme Geldi!

Afyonkarahisar ili Çay ilçesinde kullandığım internet ve telefonu yaz tatilinde kullanamayacağım için telefonumu geçici dondurma işlemine başvurdum. Telefonumu kapatırken bana internetimi kullanamayacağım bildirildi ben de içim rahat bir şekilde Afyonkarahisar'dan ayrıldım.

Fatura zamanı geldiğine bana internetten kotayı aştığımı bildiren 85 TL fatura geldi! Telekom'u ve TTNET'i aradığım zaman kota aştığımı,ödemem gerektiğini bildirdiler. Telefon kapalı iken nasıl internete girildiğini sorduğumda buna yanıtlamıyorlar ama faturalarımı halen kota aşılmış olarak gönderiyorlar.

Evde olmadığım üstelik telefonum dondurulmuş iken kotayı nasıl aştığımı bir türlü çözemedim.
Saygılarımla.

İsmahan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön