16 Kasım 2013

TTNET Telefon Kabloları Çalındı 1 Haftadır Kimse İlgilenmedi!

Yaklaşık 6 aylık bir süredir İzmir - Konak Ballıkuyu Cad. üzerinde telefon hattımız ara ara kesilip çalınmaktadır. En son yapılan hırsızlık olayının üzerinde 1 hafta geçmiş olmasına rağmen hattın tamiri ile ilgili herhangi bir çalışma mevcut değildir.

Bunun yanında her kablonun çalınmasından sonra kablo hattını telefon direklerinden çekmek yine bu yapılan hırsızlığa davet çıkarmaktadır.

Lütfen bu durumumuzun mağduriyetini göz önünde bulundurup, size yakışanı yapmanızı dilerim.

Habib 205 Okunma

Cevaplar

  • Habib 22 Kasım 2013

    TTNET A.Ş olarak beni aradınız bilgilendirdiniz teşekkür ederim lakin olayın çözümüne yönelik herhangi bir girişim mevcut mudur değil midir belli değil. Hali hazırda halen sorunumuz devam etmekte ve giderilebilinmiş değil

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön