09 Mart 2013

Ttnet Telefon Hattı Onların Problemi Değilmiş!

Ttnet internetimizin hızı 1 senedir düşüktü ve net arada gidip geliyordu. Ancak son 2-3 aydır internetimizin hızı çok yavaşladı saniyede 100 kbs ancak indirebiliyoruz üstelik adil kullanım sınırını aşmamışken. Şikayetimizi Ttnet'e ilettiğimizde bize problem binadaki kablolarla ilgili dediler ve bizim yaptırmamız gerektiğini söylediler. Üstelik kabloları onlar çekmişlerdi ve hala internetimizin hızı düşük ve yapılan bir çalışma yok o kadar müracaata rağmen. Artık bir çözüm bulunmasını istiyoruz.

Taner 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön