TTNET Telefon Direği 6 Aydır Gelmedi!

Şahin U. |

Habibler Mahallesi, 2724. Sokak No. 52 Sultangazi adresinde ikamet etmekteyim, Gaziosmanpaşa telekom müdürlüğüne internet bağlatmak için başvurmamın üzerinden yaklaşık 6 ay geçti ve hala bir sonuç alamadım, yetkili kişilerden aldığım tek cevap '' mahallenize telefon direği lazım ''. Ben her görüşmem sonunda bu direğin kısa süre içinde geleceği söylendiği halde, 6 aydır bekliyorum.

Tek istediğim evime internet bağlatmak ve bunun için gerçeği yansıtmayan cevaplar almaktan bıktım, konu hakkında tarafıma en yakın zamanda gerçeği yansıtan bir bilginin ulaştırılmasını ve üzülerek söylüyorum ki ikametgah etmiş olduğum semte bakılarak yapılan hizmet politikasının düzelmesini istiyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  17:11

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 02 Ekim
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.