TTNET Teknik Yardım Alabilmek İçin Zorunlu Reklam Kabulü.

Alpar B. |

TTNET'ten bugün (20.10.2015) 444 0 375 telefon numarasını arayıp kesik olan internet ve Tivibu bağlantısı için bilgi almak ve tamiri için başvuruda bulunmak istedim. Fakat bu işlemleri yapabilmek için hattaki kişi "veri işleme mevzuatı gereği TTNET'in kampanya ve fırsatları için onay" vermemiz istedi. Doğal olarak reklam amaçlı olduğu için onay vermedim. Buna istinaden müşteri temsilcisi arkadaş buna onay vermeden problemim için yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Parasını ödediğim bir servis çalışmadığı için destek alabilmek için Reklam dayatmasına maruz kalmış durumdayım. Sözleşmede böyle bir bilgi veya madde olmamasına rağmen benden reklam izni istemektedirler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:50

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Alpar B.
  21 Ekim
  16:40

  Bu hafta içerisinde bu konu hakkında detaylı bilgi geri gelmez ise Tüketici Haklarına başvurumun saklı kaldığı konusunda uyarıda bulunmak isterim.

 • 21 Ekim
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.