21 Ekim 2015

TTNET Teknik Yardım Alabilmek İçin Zorunlu Reklam Kabulü.

TTNET'ten bugün (20.10.2015) 444 0 375 telefon numarasını arayıp kesik olan internet ve Tivibu bağlantısı için bilgi almak ve tamiri için başvuruda bulunmak istedim. Fakat bu işlemleri yapabilmek için hattaki kişi "veri işleme mevzuatı gereği TTNET'in kampanya ve fırsatları için onay" vermemiz istedi. Doğal olarak reklam amaçlı olduğu için onay vermedim. Buna istinaden müşteri temsilcisi arkadaş buna onay vermeden problemim için yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Parasını ödediğim bir servis çalışmadığı için destek alabilmek için Reklam dayatmasına maruz kalmış durumdayım. Sözleşmede böyle bir bilgi veya madde olmamasına rağmen benden reklam izni istemektedirler.

Alpar 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alpar 21 Ekim 2015

    Bu hafta içerisinde bu konu hakkında detaylı bilgi geri gelmez ise Tüketici Haklarına başvurumun saklı kaldığı konusunda uyarıda bulunmak isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön