TTNET Teknik Servisin İş Yapmaması!

Mehmet B. |

12/10/2015 tarihinde ve daha önce de yaptığım arıza kayıtlarında evime gelip herhangi bir işlem yapılmadı. Özellikle 12 Ekim'de yaptığım görüşmede apartmanın telefon hattında hangi kablonun bana ait olduğunu istemiştim. Kablonun bulunmasından sonra kendi elektrikçime durumu çözmeye çalışacaktım. Ancak sizin servis dediğiniz ekip koltuklarında oturup orada sorun yok kendi elektrikçisi kabloyu bulsun gibi bir ifade ile mesaj yazmış.

Yani koca TTNET'in servis ekibi böyle mi olmalı? Ben sorunumu belirtiyorum siz hizmet etmekten kaçıyorsunuz. Neredeyse 2 haftadır hizmet alamıyorum. Bugün tekrar bir konuşma yaptım durumu tekrar ve tekrar belirttim. Eğer hizmet yoksa üyeliğimi sonlandırın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  16:17

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Ekim
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.