23 Eylül 2013

TTNET Teknik Servisi Ankastre Kutusu Arızasını Tamir Edemedi!

6.09.2013 tarihinde internetim kesilince TTNET çağrı merkezi ile iletişime geçtiğimde modem kutusunda sinyal seviyesinden kaynaklanan arıza olduğunu belirttiler. Daha sonra gelen teknik servis ekipleri arızayı incelediğinde gerekli bilgiyi bize sağlamayıp; evden ayrıldılar.

Daha sonra aradığımda çağrı merkezini ankastre den kaynaklanan bir sorun olduğunu öğrendim ve yine teknik servisten ekipler geldi. Bu ekipler ankastre sorununu kendilerinin çözemeyeceğini söylediler ve bir başka ekibin gelmesi gerektiğini kendilerinin ise bu sorun çözüldükten sonra gelip gerekli kontrollerinin yapılacağını belirtiler, lütfen sorunumun olumlu ve olumsuz yönde en kısa zaman da çözülmesini sizden rica ediyorum.

Gökhan 481 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön