TTNET Teknik Servis Tam Bir Fiyasko!

Bülent Y. |

22.09.2015 günü akşam eve gittiğimde internetimin olmadığı fark ettim ve 444 0 375 müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu telefonla çözemediler, arıza kaydı oluşturdum. Sonradan öğrendiğim kadarıyla mahallemize başka bir komşunun interneti veya telefonu için gelmişler ve bağlı bulunduğum internet dağıtımı yapan kutuda oynama yapmışlar ve bunun ardından internetim 22.09.2015 gününden itibaren yoktur.

Defalarca aradım bayram üstü bayrama bu sıkıntıyla girmek istemiyorum ama halen herhangi bir ekip tarafından dönüş yapılmadı. İnterneti yapmaya gelen bir ekip nasıl böyle bir sorumsuz olur başka kullanıcının internetini bozar ve gider, anlamıyorum. Acilen bu sorunun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  15:28

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Bülent Y.
  01 Ekim
  13:10

  8 gün oldu halen bir yetkili dönüş yapmadı arızam devam ediyor...

 • 28 Eylül
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.