TTNET Teknik Servis Problemi.

Tamer G. |

TTNET yalın internet üyesi olmak için 21 Şubat 2015 tarihinde TTNET'i mobilden arayarak online başvuruda bulundum. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana en geç 1 hafta içinde bütün işlemlerin hallolup interneti kullanmaya başlayacağımı bildirdiler, birkaç gün sonra modemleri elime ulaştı, teknik servisin en geç 3-4 gün içinde gelceklerini söylediler. Ancak demelerinin üzerinden 10 güne yakın bir zaman geçmesine rağmen teknik servis hala evime gelip internet kurulumunu yapmadı.

Bugün arayıp bana cumartesi tekrar dönceklerini söylediler, bunu daha öncede sıkça duyduğum için pekte inandırıcı gelmedi. Ben TTNET'in benimle dalga geçtiğini düşünüyorum lütfen yardım edin.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:56

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Mart
  11:01

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.