26 Aralık 2013

TTNET Teknik Servis Gelmiyor!

10 gün önce hem Tivibu hem de internetteki sorunum için teknik servis istedim ve 2 kez aradım hala teknik servis gelmedi. TTNET ağrı merkezine ulaşmak telesekreter yüzünden 3 buçuk 4 dakikayı buluyor ve ilk aradğımda 20 dakika sonraki aramamda 5 dakikada derdimi anlatamadım. Yetersiz personel çalıştırılıyor. Telefon faturası da var tabi ki.

Koray 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Koray 27 Aralık 2013

    10 günde 2 defa aradım teknik servis gelmedi siz firmaya ilettikten 1 saat bile olmadan aradılar ve sonraki gün de teknik servis geldi cihazı değiştirdi teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön