19 Mart 2013

Ttnet Teknik Servis Gelmiyor!

İlk başta belirtmek istiyorum bu ikinci şikayetim. Ttnetin müşteri hizmetleri çalışanlarıyla neredeyse akraba oldum. Kaç haftadır arıyorum aynı konuşmaları yapmaktan sıkıldım.

Sayın ttnet yine dile getiriyorum benim olduğum bölgede ttnet kullanıcıların hepsi şikayetçi. Herkesin netinde problem var. Bölgesel bir sorun var ama sizin teknik ekibiniz bununla ilgilenmek yerine şube telefonundan aramayı tercih ediyor. Bu sıkıntı nereye kadar gider bilmiyorum ama siz bu sorunu çözene kadar bende şikayetlerime devam edeceğim.

Şube çalışanları bile tenezzül etmiyor iş yerime gelmeye. Nasıl bir sektördür anlamadım. Sayın ttnet müşteri temsilcileri bu sorunu kısa zamanda çözmenizi umuyorum.

Kamil 24 Okunma

Cevaplar

  • Kamil 25 Mart 2013

    2 ayı geçti sorunlarım hala devam ediyor ve bir tane olsun teknik ekipten biri gelmedi hala. benim olduğum bölgede sorunlar hala yaşanıyor ve devamlı müşteri hizmetleri tarafından destek verilmeye çalışılıyor ama nafile. sizin buraya teknik ekipten birini yollamadığınız taktirde bu sorunlar hala devam edilecek. siz sayın müşteri temsilcileri elinizde olan müşteriyi kaçırmak yerine bi teknik ekip yollamıyorsunuz bile. bu kadar vurdumduymazlık olmazlık. defalarca arıza bildirimi yaptığım halde hiç bir gelişme yok. ödediğimiz o kadar fatura sizin hakkınız değil bence. ben internet kafe işletiyorum. nasıl ben müşterilerimi kaçırıyorsam side aynı şekilde kaçıracaksınız bundan sonra.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön