24 Ekim 2014

TTNET Teknik Servis Çok İleri Tarihe Randevu Veriyor.

Yıllardır kullanmış olduğum TTNET ile 2 gündür internete bağlanamıyorum. Çağrı merkezi ile oluşturulan arıza kaydı neticesinde 2.günün sonunda arızanın merkezden değil apartman veya ev içindeki telekom tesisatından kaynaklandığı belirtildi ve servis elemanlarından hizmet almak istiyorsanız randevu verelim dediler.

Randevuyu ise 6 gün sonrasına verdiler. Rakip internet servis sağlayıcılar 5 saat içerisinde teknik destek sağlarken, TTNET için 6 gün çok fazla ve uzun bir süre. Bu tarih süresince ise fatura kesilmeye devam ediliyor. Ücretini ödediğim servisten hizmet alamıyor ve mağdur ediliyorum.

Emir 399 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön