29 Ağustos 2013

TTNET Teknik Kapatma Yaptı Ama Haksız Fatura Çıkardı!

12 ay taahhütlü 1-8 Mbps internet paketi aldım ancak bu hız sağlanamadı. TTNET'e defalarca arıza talebi yaptım hepsinde gelen ekip oturduğum bölgeye bu hızın verilmesinin mümkün olmadığı söyledi.

Bölge müdürlüğündeki çözüm masası, teknik servisle görüşün teknik kapatma yapılsın dedi. Görüştüm, bölgede altyapı sıkıntısı olduğunu mümkün olmadığının söylediler. Teknik kapatma dilekçesi yazdım.

Görevli telefonla bölge teknik sorumlusundan onay istedi sözlü onay verildi. Teknik kapatma olduğu için ücret talep edilmeyeceği söylendi ancak 273.05 TL fatura tahsil edildi itiraz ettim biz teknik kapatma onayı vermedik dediler. Madem onay verilmedi neden bana sormadan kapatma yapıldı ve bu ücret alındı?

Bünyamin 36 Okunma

Cevaplar

  • Bünyamin02 Eylül 2013

    Yazmış olduğum teknik kapatma dilekçesi normal kapatma olarak sisteme giriş yapıldığı için tarafıma fatura kesilmiş. Şimdi yeniden dilekçe yazdım düzeltme için.İnşallah bir sonuç çıkar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön