20 Eylül 2013

TTNET Teknik Ekip Sorunu Gideremiyor!

Sayın TTNET çalışanları yıllardır kopmakta olan internetimle ilgili yollamış olduğunuz servis çalışanlarına saf gibi para ödemeye devam edin. Adamlar hala netinizde sorun yok diyor ya siz şaka mısınız, bizi saf yerine koyamazsınız? Biz yoksak sizlerde yoksunuz. 2 ay kalmış sözleşmeye biter bitmez sizden kurtulacağım.

Cengiz 45 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz25 Aralık 2013

    kontrol falan etmeyin kapattırıyorum .

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön