TTNET Teknik Ekip Randevu Saatinde Gelmedi.

Burak D. |

Elit hizmet kapsamında arıza teknik ekip randevu saatinde gelmedi, geldi ise geldiklerini haber vermedi, arıza ile ilgili apartmanın TT kutusunda benim için yeni ikinci bir hat oluşturup bununla ilgili hiçbir bilgi verilmedi, 1. arıza kaydım arıza giderilmediği halde kapatıldı. Müşteri hizmetleri sorduğumuz sorulardan " işleminiz devam ediyor" Gibi cümlelerle kaçıyor. Oluşan arızanın ne ile ilgili olduğu nasıl çözüleceği net bir şekilde anlatılmıyor. Müşteri hizmetleri konuyu soruları şikayetleri geçiştiriyor...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:31

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.