22 Ocak 2014

TTNET Teknik Destek Yetersizliği.

10 gün önce internet bağlantı sorunumuz başladı. Sorunumuzun aşılması için Müşteri Hizmetleri Hattını aradım. Teknik servisin 18 ocak tarihinde evimize gönderileceğini söylediler. Gelen kimse olmadı.

Bugün kendileri tarafından aradım. Sorunun çözümü için başka bir servisin gönderileceğini ve bununda ücretlendirilir olacağını söylediler. Buna itirazımı bildirmek ve bitmeyen bir sorun haline dönüşen İnternet bağlantımı kapattırmak için aradığımda beni resmen takmayan ezbere konuşan ilgisiz bir müşteri temsilcisiyle konuştum. Ne yardım alabildim ne de beni tatmin edici bir yanıt.

Dilay 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön