02 Ekim 2015

TTNET Teknik Destek Vurdumduymazlığı!

TTNET müşteri hizmetlerini 3 -4 kez arayıp apartman girişinde ki kutudan bizim modemimizin portlarının başkasının hattı bağlanırken yanlışlıkla veya kasten çıkarılmış olmasını belirtmemize rağmen bir haftadır aynı sorun ve modemin aparman girişindeki kutudaki bağlantısı olmamasına rağmen telefonla aranıp "modeminize sinyal geliyor "denmesin ayrı bir sorunsal. Teknik desteğin arızayı yerinde incelememesinden ötürü mağduruz gereğinin yapılmasını arz ederim!

Selim 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön