03 Nisan 2013

Ttnet Teknik Destek Vermiyor!

Bir süre önce kullandığım tarifeyi değiştirmiştim. Fakat oturduğum semtin altyapısı yeni aldığım tarifeyi desteklediğini söylemiş olmalarına rağmen desteklemedi. Yetkili servis bana yetersiz altyapı dolayısıyla tarifemin değiştirilmesi gerektiğini söyledi ancak bu değişiklik gerçekleştiği takdirde sözleşmeden cayma bedeli ödeyeceğim ve geçeceğim yeni tarifeden de ek bir ücret alınacağı söylendi.

Benden kaynaklı olmayan bir sorundan sebep ceza ödememin nesi mantıklıdır. Türk telekoma da durumu bildirdim ancak ilgilenen olmadı. Fatura tahsilatı konusunda yakamıza yapışan Türk telekom ve ttnet kendilerinden kaynaklı bağlantı ve müşteri sorunlarıyla neden ilgilenmiyorlar. Beni mağdur etmeye ne hakları var?

Melis 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön