18 Temmuz 2013

TTNET Teknik Destek Ve Altyapı Yetersizliği!

Balıkesir Merkez'de ikamet eden nişanlımın evi için adsl hizmeti almak istedik. Önce internetten paket seçtik. TTNET sayfasından google earth hizmetli fiber/hiper hizmetin bulunup bulunmadığını gösteren uygulamadan hipernet hizmetinin olduğunu gördük. Müşteri hizmetlerini aradık adres verdik ve onlarda hipernet hizmetinin olduğunu onayladılar.

Başvurmak istedik ama hatayla karşılaştıklarını daha sonra aramamız gerektiğini söylediler. 4-5 arama sonrası İl Türk Telekom merkezine başvurmamız istendi. Orda çalışan arkadaşta şüpheye düştü ve adsl kullanan üst komşu varsa telefon numarasını getirmemizi istedi.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön