TTNET Teknik Destek Hakkında!!!

Hikmet K. |

Bugün internetimin modemine hızından dolayı reset attım ve sonrasında internete bağlanamadım TTNET müşteri hizmetlerinden TTNET teknik destek' e yönlendirildim ve konuşma sonucu karşıdaki bayan bulunduğum bölgede arıza olduğunu söyledi. Ben de modeme reset atmadan önce internete giriyordu dememe rağmen yine aynı cevabı verdi, sonra telefonumdan internete bağlanarak sorunu araştırdım, sorun çok basit modeme reset atınca şifrem değişmiş ve fabrika ayarlarına dönmüş ama karşıdaki bayan bölgede arıza var dedi!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  12:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Eylül
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.