11 Nisan 2013

Ttnet Teknik Destek!

05.04.2013 tarihinde arıza kaydı oluşturdum. ADSL ışığı yanmıyordu. Modem ve bilgisayarı açık tutun, sorunu halledeceğiz dediler. Tamam dedim ve günlerce bekleme periyodu başladı. Hatlarda, santralde bir sorun var dediler. Ben bu arada aramalarımda, devamlı aciliyet bildirisi yapıp durdular. Hiç bir çözüm yok.

08.04.2013 tarihinde tekrar aradım, sorun giderilmiştir dediler. Sorun giderildiğine dair bana bilgi vereceklerdi sözde. Neyse, baktım sorun hala devam ediyor, hiç bir düzelme yok. Tekrar aradım, tekrar sorun devam ediyor dediler. Arıza kaydı tekrar oluşturdular. Bugün oldu 11.04.2013 hala modemi ve bilgisayarı açık tutayım mı yoksa sizin değerli teknik ekiplerinizi bekleyeyim mi?

Ali 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön