TTNET Teknik Arıza Yetersizliği!

Merve G. |

Dün akşamdan beri modemin ışıkları yanmıyor. TTNET müşteri hizmetlerinden ulaşıp durumumu anlattım yarına sunumun var çalışmam yarın kaldı. Arıza için kayıt oluşturup teknik servisin bana geri döneceklerini söylediler. Yarım saat bekleyip aradım aciliyetini vurguladımi kaydımı güncellediler. Bekledim 1 saat daha geçti yine dönmediler tekrar aradığımda yapacakları bir şey olmadığını, sadece beklemem gerektiği söylendi. Teknik servis o kadar yetersiz ki aramamın üstünden 3 saat geçti, sözleşmem olmasa TTNET' i hemen bırakırdım! En yakın zamanda da başka bir internete geçeceğim hem para ödeyip üstüne hiçbir hizmet alamamak gözardı edilemez, TTNET teknik servisi iyileştirmesi gerekiyor.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve G.
  28 Ekim
  09:46

  Dün akşamdan beri modemin ışıkları yanmıyor. TTNET müşteri hizmetlerinden ulaşıp durumumu anlattım yarına sunumun var çalışmam yarım kaldı... Arıza için kayıt oluşturup teknik servisin bana geri döneceklerini söylediler. Yarım saat bekleyip aradım aciliyetini vurguladım kaydımı güncellediler. Bekledm 1 saat daha geçti yine dönmediler tekrar aradığımda yapacakları bir şey olmadını sadece beklemem gerektiği söylendi... Teknik servis o kadar yetersizki aramamın üstünden 3 saat geçti, sözleşmem olmasa TTNET i hemen bırakırdım! En yakın zamanda da başka bir internete geçecegm hem para ödeyip üstüne hiçbir hizmet alamamak gözardı edilemez TTNET teknik servisi iyileştirmesi gerekiyor... .

 • 27 Ekim
  14:57

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 26 Ekim
  13:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.