30 Ocak 2014

TTNET Teklif Aramalarından Bıktım Artık!

Son 2 ay içinde en az 20 kere arandım ve hala aranıyorum. Bazen gün aşırı bazen günde iki kere.Evet Smartnet taahhüdüm doldu, biliyorum.Türk Telekom her seferinde arayıp bunu söylemekten bıkmamış olabilir ama ben her seferinde TTNET e geçmeyeceğimi söylemekten bıktım.Bu nasıl bir uygulamadır. Bir ara düşünmüştüm TTNET i ancak bundan sonra ömür boyu geçmem, yemin ettirdiler sonunda. Bu şikayetim sonrası geri dönüş de beklemiyorum.Aramasınlar yeter. Bir fırsatını bulursam inşallah ev telefonumu da kapatıp Türk Telekom dan tamamen kurtulacağım.

Alper 135 Okunma

Cevaplar

 • Alper 04 Şubat 2014

  Tekrar aradılar, sinirlendim ama hala bağırmadım... Sanırım bundan yüz buluyor olmalılar ki üzerine bir de SMS gönderdiler "D-Smart taahhüdünüz bitti çağrı yapın sizi arayalım" diye. Bu dalga geçmek değil de nedir??? TTNet yada Türk Telekom hizmetlerinden yararlanmayı düşünenlere sesleniyorum. Kurumun mantalitesi ortada. Bir daha düşünün derim!! Bu arada artık buradan yazdıklarımı da sallamıyorlar. Söyleyecek söz bulamıyorum...

 • Alper 03 Şubat 2014

  Tekrar aramaya başladılar!!!

 • Alper'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

  Tekrar aranmayacağım konusunda bilgilendirme yapıldı. Şimdilik her şey yolunda. Teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön