24 Eylül 2014

TTNET Tek Şifre Güvenliğini Sağlayamıyor!

TTNET Tek şifre güvenliğini sağlayamıyor. Tek şifrenizle Playstore' dan benim adıma oyun alınmış bana ödetmeye çalışıyorlar. Daha önce 30 kere şikayet ettim en son Tüketici Mahkemesine başvurdum bekliyorum.

Fatih 217 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 26 Eylül 2014

  berbat bi çözüm merkezi sorunun kaynağı kendileri olduğu halde çözüm yolunda herhangi bir adım yok sırf burda tüketici koruyor görünmek için başka bişey değil ttnetin yaptığı.

 • Fatih 26 Eylül 2014

  İnsanları bu yazıyla uyarmak için yazdım bunu sizin otomatik cevabınızı almak için değil. Yine bi sonuca varamadınız

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön